2021

25. 6. Vrh A slaví 1. narozeniny 🥳

Nemůžu uvěřit, že je to už rok. Rok co Kejsinka na svět přivedla svoje i naše první štěňátka 😊

Zlatíčka moje, přeji Vám jen to nejlepší, ať tu s námi dlouho jste a ať máte stale plnou misku a spoustu dobrot. Občas ty svoje páníčky trošku pozlobte, aby nezapoměli, že Vás mají ❤️

25. 5. 2021 Trochu toho cvičení

Na chviličku se vyčasilo, tak jsme s Kejsinkou trošku procvičili. Jelikož máme v plánu jet na tábor a Kejsí poslední rok ni moc nedělala, je to potřeba. Nechceme vypadat jako trubky.. jí je to ale nejspíš úplně jedno.

Znovu jsem vytáhla klikr a zkoušela naklikat, protože u toho jsme vždycky skončili. Pak jsme se vrhli na klasiku..chůze u nohy, odložení v sedě i v leže, a také sed za pochodu, ten Kejsince nikdy moc nešel. Přijde mi ale poslední dobou, že se do cvičení hrne trošku víc a je vnímavější, a tak nějak se víc snaží. No nebo taky chce jen ty ňamky.

Nakonec jsme vytáhli čmuchací salatád od Dogsie a trošku procvičili čich ☺. To jí jde a myslím, že i baví. Nedočkavě přešlapuje než bude moct čumák zabořit do dečky ♥

ZIMA + ČÁST JARA

Jelikož je situace jaká je a my do toho ještě rekonstruovali na Kejsí moc času nezbylo. A jak tak koukám ne jenom Kejsinku, ale naše stránky jsem pěkně zanedbávala.

Na výstavy jsme jezdit nemohli, cvičáky byly zavřené a výlety se taky moc nemohly. Zůstali nám jen procházky a trochu toho cvičení doma. Zima byla opravdu štědrá a my si tak mohli užít krásné bílé procházky a nebo pořádnou koulovačku. Kejsí to pak završila šlofíkem na gauči, aby se trošku zahřála ☺

Zimu jsme si užili se vším všudy, ale teď už bychom brali i trošku toho cvičení a vídání se s ostatními a třeba si střihli i nějakou tu výstavu.

Štěňátka na sněhu

Miminka..no oni už to nejsou žádná miminka, krásně rostou a užívají si svých rodin.

Letos nám zima opravdu přála, a tak se mohli dosyta nabažit sněhu a zimních radovánek. A jak všichni víme čuvač a sníh prostě patří k sobě, oni jsou na sněhu tak krásní.

Všem přejeme krásný nový rok a věříme, že tento bude o pořádný kus lepší než ten minulý ♥
Vytvořte si webové stránky zdarma!