2021

Od tábora nás s naší čuvačí princeznou už nic zvláštho nečekalo. 

Na výstavu jsme nemohli, a tak jsme zbytek roku vzali už jen rekreačně. Chodili jsme na výlety, něco málo procvičili a užívali si jeden druhého. 

Kejsinka se rozhodla znovu hárat, letos už po třetí.. furt nás táhne myšlenka na štěňátka, ale přijde mi že Kejsinka háráním dává najevo, že ona asi ne. 

Tak se necháme překvapit co nám přinese příští rok a jestli u nás bude bílo nebo ne ♥

7. - 14. 8. LVT Slovenských čuvavů

Už po druhé jsme se s Kejsinkou zúčastnili letního výcvikového tábora a bylo to opět super.I když Kejsí opět hárala, byly jsme hodně zapojovány co aktivit, za což jsem moc ráda a děkuji.

Něco jsme procvičili a hodně se bavili. Mám radost, že jsem se dostala k tak skvělé partě lidí. Za celý týden moc děkujeme a už se nemůžeme dočkat za rok .

25. 6. Vrh A slaví 1. narozeniny 🥳

Nemůžu uvěřit, že je to už rok. Rok co Kejsinka na svět přivedla svoje i naše první štěňátka 😊

Zlatíčka moje, přeji Vám jen to nejlepší, ať tu s námi dlouho jste a ať máte stale plnou misku a spoustu dobrot. Občas ty svoje páníčky trošku pozlobte, aby nezapoměli, že Vás mají ❤️

25. 5. 2021 Trochu toho cvičení

Na chviličku se vyčasilo, tak jsme s Kejsinkou trošku procvičili. Jelikož máme v plánu jet na tábor a Kejsí poslední rok ni moc nedělala, je to potřeba. Nechceme vypadat jako trubky.. jí je to ale nejspíš úplně jedno.

Znovu jsem vytáhla klikr a zkoušela naklikat, protože u toho jsme vždycky skončili. Pak jsme se vrhli na klasiku..chůze u nohy, odložení v sedě i v leže, a také sed za pochodu, ten Kejsince nikdy moc nešel. Přijde mi ale poslední dobou, že se do cvičení hrne trošku víc a je vnímavější, a tak nějak se víc snaží. No nebo taky chce jen ty ňamky.

Nakonec jsme vytáhli čmuchací salatád od Dogsie a trošku procvičili čich ☺. To jí jde a myslím, že i baví. Nedočkavě přešlapuje než bude moct čumák zabořit do dečky ♥

ZIMA + ČÁST JARA

Jelikož je situace jaká je a my do toho ještě rekonstruovali na Kejsí moc času nezbylo. A jak tak koukám ne jenom Kejsinku, ale naše stránky jsem pěkně zanedbávala.

Na výstavy jsme jezdit nemohli, cvičáky byly zavřené a výlety se taky moc nemohly. Zůstali nám jen procházky a trochu toho cvičení doma. Zima byla opravdu štědrá a my si tak mohli užít krásné bílé procházky a nebo pořádnou koulovačku. Kejsí to pak završila šlofíkem na gauči, aby se trošku zahřála ☺

Zimu jsme si užili se vším všudy, ale teď už bychom brali i trošku toho cvičení a vídání se s ostatními a třeba si střihli i nějakou tu výstavu.

Štěňátka na sněhu

Miminka..no oni už to nejsou žádná miminka, krásně rostou a užívají si svých rodin.

Letos nám zima opravdu přála, a tak se mohli dosyta nabažit sněhu a zimních radovánek. A jak všichni víme čuvač a sníh prostě patří k sobě, oni jsou na sněhu tak krásní.

Všem přejeme krásný nový rok a věříme, že tento bude o pořádný kus lepší než ten minulý ♥
Vytvořte si webové stránky zdarma!