Alwin Hairy Beauty

Posldení štěňátko, které opustilo rodné hnízdečko.

Alwoušek se narodil jako 3. v pořadí ve 4 h 47 min a vážil krásných 530 g domů odcházel s váhou 13, 8 kg. Už to tedy nebylo vůbec žádné tintítko.
Zůstal tu s námi jako poslední, byl tu sám 14 dní. Ze začátku jsem si říkala, že to nebude takový rozdíl, ale byl. Kejsinka si na Alwina tak zvykla, že mu dovolila jíst z misky nosila mu kosti, všude ho hledala a nám začínalo být líto, že i on nás za chvilku opustí. Občas jsme si říkali, že ho nedáme, ale museli jsme.
Alwin byl hodně šíkovný, brali jsme ho na procházky a troku cvičili a učil se hrozně rychle a šlo mu to. 
Doma na něj čekali 2 dvonouhý kámoši, se kterýma budou skvělý parťáci. Alwinek byl hodně společenský, miloval lidi a vždycky je vyhledával. 
Těším se až ho znovu potkám a pomazlím, udělali jsme si k němu úplně jiný vztah než k ostatním ♥ Alwoušku, přeji ti jen to nejlepší 


ALWIN v novém domově

31. 1. 2021 - 40kg miminko

25. 12. - Co se týče povelu tak sedni, zůstaň na miste zvládá, na vodítku taky jde hezky netahá nic. Když člověk na něj píská tak přiběhne, když je před náma tak porad jde tak do 10metru od nás a porad na nás kouká jestli taky jdeme

25. 11. - Přání k svátku od Alwouška a jeho rodiny ♥

21. 11. - Už to není žádné malé mimink, nějak rychle roste.

24. 10. - Alwin na procházce.

5. 9. - Po kontrole veterináře vechno v pořádku. Obě varlátka sestouplá a kýla naštěstí minimální. Váha 18, 5 kg.

1. 9. - Alwoušek nám roste.

17. 9. - "Alwin je úžasný, každý kdo ho vidí je v úžasu. Myslíme, že se zabydlel velmi dobře a líbí se mu u nás. Doma o samotě nekňučí, zatím bezdůvodně ani neštěká. S dětmi si kráně hraje"

6. 9. - Krásně si zvykl na nový domov. Doma si vůbec nestýskal, rychle si zvykl, děti si s ním stále hrají a chodí spolu na procházky.

4. 9. 2020 - Odjel Alwoušek do nového domova. Myslím, že to bylo akorát v čas, být u nás o chvilku dýl tak už bych ho nedala. Vyrůstat bude s dvouma malými dvounohými kámoši, určitě se budou učit navzájem.