Amigo "Charlie" Hairy Beauty

Štěňátko, o kterém jsme skoro vůbec nevěděli. Charlie ve většině případech spal, ale když se vzbudil stálo to za to. Vydal za 5 štěňat. Asi se nám snažil vynahradit dobu, kdy spinkal.

Charlie se narodil jako druhý chlapeček v pořadí a dostal od nás zelenou mašličku. Narodil se ve 4 h 20 min s váhou 488 g. Domů odcházel jako 6, 78 kg pes. Charlie se sice řadí k těm menším pejskům, které máme, ale za to má tu nejroztomilejší hlavičku. Na každé fotce a za každé situace se usmívá.
Hodně štěstí Charlie.

První chvilky z nového domova


CHARLIE v novém domově

25. 12. - "Je to šťastný pes plný lásky. Umí být velmi citlivým společníkem, není žádný veliký odvaha či velice dominantní pes, je to náš milovaný klidný člen rodiny, který si ovšem někdy svou hlavičku postaví!Ps; okolní zvířectvo ho nijak nebralo, nyní ho už ale začali zajímat srny a slepičky je poslušný a můžeme s ním chodit na procházky do přírody na volno úplně s klidem "

5. 12. - Charlie na procházce.

12.11. - Poslední očkování vztekliny. Charlie váží 21 kg a panu doktorovi se pořád moc líbí. Sice trošku zlobil a poprvé si nechtěl nechat píchnout očkování.. no začíná dospívat. Začíná si hlídat svoje teritorium a upozorňuje na pohyb okolo jeho domu. Trošku se začíná projevovat bojácně, ale když si pak věci očichá zjistí že to není tak zlé.

26.10. - Charlinek bude určitě nejmenší vzrůstem, ale jinak zaostávat nebude. Je to velmi poslušný a učenliví psík, milujíci lidi. Dokonce se ve 4 měsích naučil čůrat s nožičkou nahoře. To bude mít asi po Kejsí, ta to taky uměla celkem rychle :D. 

10.10. - No jo, čuvač a špíná tak nějak prostě patří k sobě. Kámoš mu se špiněním rád pomůže. 

29.9. - Charlie byl na kontrole u veterináře a moc se líbil. Očkování zvláda bravůrně je to prý velký kliďas. Od poslední kontroly přibral 7 kg a váží 14,2 kg. Začíná taky pořádně štěkat a hlídat.

4.9. - Doma se zabydlel krásně. Prý je moc šikovný a učenliví. Podle fotek to vypadá na stále se usmívající štěňátko. Zdání ale klame, umí prý i pořádne zazlobit.

16.8. - Charlie si cestu domů v autě vyloženě užíval. Jednou mu páníčci stavěli na venčení a už zase utíkal zpět. Doma na něj čekali i mimo jiné kocouři, kterých se trošku bojí. Ale věřím, že si na sebe zvyknout a noo kámoši to asi nebudou, ale nauči se žít vedle sebe.