Amigo "Charlie" Hairy Beauty

Štěňátko, o kterém jsme skoro vůbec nevěděli. Charlie ve většině případech spal, ale když se vzbudil stálo to za to. Vydal za 5 štěňat. Asi se nám snažil vynahradit dobu, kdy spinkal.

Charlie se narodil jako druhý chlapeček v pořadí a dostal od nás zelenou mašličku. Narodil se ve 4 h 20 min s váhou 488 g. Domů odcházel jako 6, 78 kg pes. Charlie se sice řadí k těm menším pejskům, které máme, ale za to má tu nejroztomilejší hlavičku. Na každé fotce a za každé situace se usmívá.
Hodně štěstí Charlie.

První chvilky z nového domova


CHARLIE v novém domově

12.11. - Poslední očkování vztekliny. Charlie váží 21 kg a panu doktorovi se pořád moc líbí. Sice trošku zlobil a poprvé si nechtěl nechat píchnout očkování.. no začíná dospívat. Začíná si hlídat svoje teritorium a upozorňuje na pohyb okolo jeho domu. Trošku se začíná projevovat bojácně, ale když si pak věci očichá zjistí že to není tak zlé.

26.10. - Charlinek bude určitě nejmenší vzrůstem, ale jinak zaostávat nebude. Je to velmi poslušný a učenliví psík, milujíci lidi. Dokonce se ve 4 měsích naučil čůrat s nožičkou nahoře. To bude mít asi po Kejsí, ta to taky uměla celkem rychle :D. 

10.10. - No jo, čuvač a špíná tak nějak prostě patří k sobě. Kámoš mu se špiněním rád pomůže. 

29.9. - Charlie byl na kontrole u veterináře a moc se líbil. Očkování zvláda bravůrně je to prý velký kliďas. Od poslední kontroly přibral 7 kg a váží 14,2 kg. Začíná taky pořádně štěkat a hlídat.

4.9. - Doma se zabydlel krásně. Prý je moc šikovný a učenliví. Podle fotek to vypadá na stále se usmívající štěňátko. Zdání ale klame, umí prý i pořádne zazlobit.

16.8. - Charlie si cestu domů v autě vyloženě užíval. Jednou mu páníčci stavěli na venčení a už zase utíkal zpět. Doma na něj čekali i mimo jiné kocouři, kterých se trošku bojí. Ale věřím, že si na sebe zvyknout a noo kámoši to asi nebudou, ale nauči se žít vedle sebe.