Anellyn "Tequila" Hairy Beauty

Naše jediná princeznička se také vydala do světa.

Tequila se narodila jako 4 v pořadí, a také jako jediná holčička. Proto dostala červenou mašličku. Narodila se v 5h 30 min s váhou 480 g, byla tedy mezi nejmenšími, ale ne žádné tintítko. Domů odcházela s váhou 7, 3 kg. 
Jako jediná holčička si s bandou kluků dokázala hravě poradit, vždycky měla nejlepší místo u " mléčného baru", i když se k němu dostala jako poslední. Kluky pěkně proháněla a myslím, že jim dala pěkně zabrat. Mach v provokování.
Holčička měla ze začátku zůstat doma, nakonec jsme se rozhodli, že jedno přerostlé štěně nám stačí. Myslím, že jsme jí vybrali skvělou rodinu a bude se mít jako v bavlnce.
Přeji ti Teqilko krásný život a těším se až se potkáme ♥


TEQUILA v novém domově

25. 12. - "Naše Tequila 6mesicû 26,5kg. Myslim,ze je pohodářkaje přátelská...mazliva....někdy nám prijde ,že je hluchápovel ke mně ji asi nevyhovuje...takže na vodítku bude asi celý životvětšina času je spíš doma s námi...na noc chodí ven...po sedmé hodině si ťukne,ze chce domu a pokračuje ve spánkuprostě šťastný to pes"

2. 12. - Malá velká dáma. Dnešní váha 23 kg

5. 11. - Ty jejich oči.

24. 10. - Teky dostala nový obojek a vodítko.. no nadšená je z toho hlavně panička, myslím, že Tekča by to klidně zvládla i bez toho. Fotky vypadají trošku jak pro psí sociláku.

9. 10. - Tekča posílá pozdrav a úsměv.

5. 10. - Se vydali na výlet. První velký výlet Tekči. Noo cesta byla náročná a jelikož je to pořád roztomilé štěňátko stačilo hodit oči a už se nesla. Tak to je jasný, přece nebude opotřebovávat svoje nožičky.

30.9. - Tequilka krásně roste, váží už 12, 5 kg

20.9. - Teky si nachází nové kámošky.

4.9. - Na to jaká to byla dračice, tak doma je celkem spáč. Tedy hlavně přes den. Jak zajde sluníčko a trochu se ochladí mění se v malého ďáblíka, kouše, štěká a řádí. Aspoň majitelé vědí, že jí mají.

20.8. 2020 - Odjela naše princeznička do nového domova. Nejela moc daleko a cestu i přes velké vedro zvládla celkem dobře. První noci si stýskala, ale naštěstí má svého dvounohého parťáka a ten jí zabaví