Archie Hairy Beauty

První narozený. Privilegium úplně prvního štěňátka v naší chovatelské stanici

3 h 50 min na svět vykouklo naše první štěňátko. Archie při narození vážil 539 g a při odchodu domů vážil krásných 7, 55 kg. 
Archiemu se k cecíčku ze začátku moc nechtělo a já se bála, že to nebude umět a nebo Kejsí nemá mlíčko. Naštěstí to po chvilce zvládl a stal se z něj největší jedlík. Jako první u cecíku a jako poslední ho opouštěl.
Archie byl hodně přemýšlivý, trvalo mu trošku dýl než si zvykl na nové lidi, okolnosti.. myslím, že by z něj mohl být pohodář a klidný pejsek, který se nenechá vytočit. 
Doufám, že se potkáme ať už třeba na poli výstavním a věřím, že se v čuvačím světě neztratíš ♥


ARCHIE v novém domově

25. 12. - 34,5kg."Je šikovný celkem i poslušný, základní povely a hlavně na přivolání poslouchá. Na cizí lidi a psi vrčí ale bez agrese, s odstupem vyčkává, lehce až bojácně. Snad s věkem bude více sebevědomější, nyní by ještě při konfliktu asi utekl. Oblíbil si místo u dveří a hlídá nás"

24. 11. - Pozdravy od Archie a jeho paničky.

11. 11. - Archie byl na veterině a všechno jev pořádku.

27. 9. - Archie roste.

2. 9. - Pozdravy od Archieho.

28. 8. - Byli poprvé v psí školičce a Archie byl moc šikovný.

23. 8. - Archie odjížděl se svojí, kde bude mít spoustu dvounohých parťáku. Cestu zvládl nečekaně dobře a byl neuvěřítelně hodný. První noc strávil se svou paničkou, se kterou si hned padli do oka. Myslím, že to budou parťáci na celý život ♥