Atrey "Ajax" Hairy Beauty

Ajax se narodil jak 5 v 6h 20min a od nás dostal černou mašličku. Porodní váhá byla 537 g a když odcházel měl krásných 7,37 kg. Je ze všech nejvíc nasrstěný a vypadá jako medvídek. Myslím, že bude hodně do tatínka což bychom si všichni moc přáli. 
Těším se na to jak bude růst a jaký pan pes se z něho stane ♥


AJAX v novém domově 

17.11. - Ajax si našel novou kamarádku. Kousek od nich bydlí čuvačí slečna, Chorra "Kora" na Starom Mlynisku. Ajko dostal pochvalu jak krásně poslouchá a já věřím, že to určitě nebyla jejich poslední společná procházka. 

19.10. - Byl Ajax na posledním očkování. Váží krásných 18,5kg a roste dál

11.10. - nejmladší dvounohý člen Ajaxovi smečky. Jako každě štěně tak i Ajax je rychlý, neomalený a rád kouše. Ze začátku s ním tedy malý moc být nechtěl. Naštěstí Ajko roste a dospívá a kousat přestává, a tak našel nového kámoše.

30.9. - malý lední medvídek. 3 měsíce

10.8. - Ajko už je měsíc v novém domově a je úžasný. Krasně se zabydlel, hraje si s psí parťačkou a i se svými malými páníčky. ♥ 
Hrozně za tu krátkou dobu vyrostl.

16. 8. - Ajax se vydal ze všch nejdál. Jeho cesty vedli až na Slovensko. Cestu zvládl skvěle, mrcasil se v kufru a zbytek prospal. Doma má jak dvounohé kámoše tak i jednoho čtyřnohého, malou fenečku Lilku. Prvé novi si trošku pofňukával, naštěstí si ho Lilka vzala pod svoje ochraná křídla a on si rychle zvykl na novou rodinu.