vrh "A"

Aron Bílé štístko
HD A/A

Caysie Maybe Angels
HD
 A/A

krytí - 25. 4. 2020
sono - 19. 5. 2020
porod - okolo 26. 6. 2020
odběr štěňátek - 8/9. 2020


DENÍČEK štěňátek

"od hárání až po odchod do nových domovů"

29. 5. - Možná trošičku s předčasem, ale už nám stojí porodní bedýnka. Kejsí moc nemusí nový věci a nerda chodí do uzavřených prostor, a tak jsem měla strach aby tam vůbec chtěla. Nakonec nás, ale jako vždycky překvapila a v bedýnce si ustlala. 
Teď už snad máme všechny, nejdůležitější věcí připravený a nachystaný, už jenom čekáme na narozeni malých prďolek. 

26. 5. - 32. den březosti 
Začali jsme postupně stavět porodní bedýnku a jelikož nejsme žádný ořezávátka rozhodli jsme se, že jí celou vyrobíme.💪 Není to zas taková sranda jak jsme si mysleli, ale zvládneme to.
Chtěla bych, aby si Kejsí tak od 40. dne začala pomalu zvykat. Je až neuvěřitelné jak rychle se blížíme do finiše. K termínu sona to trvalo hrozně dlouho a teď jsme v půlce😍.

19. 5. - Hurá.
Kontrolní sono potvrdilo, že budeme mít štěňátka😍. Pan doktor nám nechtěl říct kolik jich tam je, ale nějaká tam jsou. Máme velkou radost a už se těšíme na nadílku býlích kuliček♥️🐕. 

10. 5. - Nevím jestli to bylo dnešním dusnem nebo tím, že je březí🙏. Kejsí se vůbec nechtělo na procházku. Netahal jak je u ní zvykem a když jsme zkoušeli běžet táhla se zamnou. Tak jsme nasadili pomalejší chůzi, osvěžili se v Kocábě a pomalu se došourali domů, kde Kejsuna obsadila své poslední dobou obvyklé místo..😁♥️

5. 5. - Všímám si, že Kejsunu pozoruji víc a víc. Všechny neobvyklý stavy přiřazuji tomu, že je určitě březí.
Nejsem si ale jistá, zdá nějaké neobvyklé stavy vůbec jsou. Kejsí sice víc polehává a odpočívá, ale většinu si vsugerovávám. 
Pomalu se blíží termín na sono a já začínám být víc nervózní a víc se bojím, že tam žádné štěňátko nebude,,

25. 4. - Den D 

Teď už nám nezbývá než čekat a doufat 😊
Krytí snad proběhlo úspěšně, nebylo to ale nic jednoduchého. Kejsinka by to zase nejradši brala do svých rukou. Nakonec se s vypětím všech sil podařilo nakrýt. Teď budeme čekat na sono a snad se nám na něm za 21 dní objeví málé kuličky.

23. 4. - Tak jo. Dnešní výsledek progesteronu.. krytí za 2-3 dny. Neprošvihli jsme to💪. Teď už to snad musí vyjít. Doufám, že ta naše domina to zase nebude chtít vzít do vlastních rukou a nechá Aronka dělat svou práci. 

21. 4. - Hladina furt nízko. Ale nechci už nic propást a tak chodíme každé dva dny. Radši častěji, doufám že při dalším krytí už půjdeme jen nednou.🙈

19. 4. - Progesteron je stále nízký. Myslím, že za chvilku už bude Kejsí na veterině jak doma a bude vše zvládat bez problému. 

16. 4. - Nechci ponechat nic náhodě, a tak jsme radši vyrazili na progesteron. Hodnota byla nízká, ale s tím sem tak trošku počítala. Radši jít na testy víckrát než něco zase prošvihnout.🙃

14. 4. 2020 - A je to tu zase. Kejsí začala nečekaně hárat. Pro nás nastala těžká volba nakrýt v téhle situaci a nebo počkat? Máme tak 10 dní na rozmyšlenou, pak nás čeká odběr krve.